Home » Anunturi » Elaborarea Strategiei de Dezvoltare Locala 2021-2027

Elaborarea Strategiei de Dezvoltare Locala 2021-2027

În contextul elaborării Strategiei de Dezvoltare Locală pe perioada 2021-2027, Primaria Comunei Schitu Duca deruleaza un sondaj in vederea consultarii opiniei publice cu privire la principalele nevoi si probleme ale comunitatii locale.
Suntem intotdeauna preocupati sa cunoastem problemele comunitatii si totodata sa imbunatatim calitatea vietii cetatenilor nostri.

Ca urmare a acestui demers, invitam cetatenii comunei sa participe la evaluarea calitatii vietii precum si a gradului de dezvoltare a comunei prin completarea a doua chestionare, care ne vor ajuta sa identificam neajunsurile comunitatii si totodata sa gasim raspunsuri la problemele identificate.

Opinia dumneavoastră, exprimată prin răspunsurile la întrebările din chestionare, va influenţa deciziile cu privire la proiectele care vor fi dezvoltate în următorii ani în comuna noastră. Va multumim!

(Completeaza Chestionar) Elaborare Strategie de Dezvoltare Locala a Comunei Schitu Duca =>> https://docs.google.com/forms/d/10bgGpjWd0xuqsrdMAV85lx9ScLqgLLOwTTPEanKnuqM/viewform?edit_requested=true <<=


Va rugam sa completati chestionarul pana pe data de 15.06.20021.


Va multumim pentru participarea la acest studiu!
Cu respect,

Primaria comunei Schitu Duca


Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *